Volg Hart van Nederland

Geen slachtoffers gevonden in deels ingestorte garage Wormerveer

112

18 sep 2018, 14:44

Link gekopieerd

Bij een parkeergarage boven een supermarkt aan Plein 13 in Wormerveer is een deel van de tweede verdieping ingestort. Er zijn door de hulpdiensten geen slachtoffers aangetroffen. Wel zijn twee mensen behandeld voor 'stressklachten'. Een deel van de tweede verdieping van de parkeergarage is terechtgekomen op de eerste verdieping. Daardoor was het nog maar de vraag of er nog mensen aanwezig waren in het ingestorte deel van de garage. Nadat deskundigen hadden beoordeeld dat het ingestorte deel veilig was om te onderzoeken, zijn vier hondengeleiders de zoektocht gestart. Een deel van 30 bij 12 meter van de tweede verdieping van de parkeergarage is ingestort op de eerste verdieping. https://twitter.com/VrZW/status/1042033172006031360

8 jaar oud

Het is nog maar de vraag hoe het kon gebeuren dat een deel van de garage het kon begeven. De parkeergarage zelf is gebouwd in 2010 en biedt plaats voor 220 auto's. De directeur van het bedrijf die de garage heeft gemaakt is geschrokken na het nieuws. ''Ik ben direct in mijn auto gesprongen om 'damage control' te doen op het pand'', zegt directeur Peter van Gelder tegen Cobouw. Beeld: HFV Photo Services ANP/Redactie

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.