Volg Hart van Nederland
'Te weinig agenten voor illegaal vuurwerk'

'Te weinig agenten voor illegaal vuurwerk'

112

20 dec 2017, 08:42

Link gekopieerd

Vermoedens bij de politie dat er op bepaalde adressen gehandeld wordt in illegaal vuurwerk, kunnen door de politie niet allemaal worden nagetrokken. Daarvoor is er te weinig mankracht beschikbaar, vertelt voorzitter Gerrit van de Kamp van politievakbond ACP woensdag naar aanleiding van een bericht in De Telegraaf. De politie speurt tegenwoordig intensief naar online-aanbieders en -afnemers van illegaal vuurwerk. Van de Kamp: "Dat spul wordt in het hele land verhandeld. De politie wil wel alle vermoedens natrekken, maar de hoeveelheid werk is te groot." Dat er door tekort aan politieagenten niet altijd gevolg gegeven kan worden aan succesvolle online-opsporing, is volgens Van de Kamp op meerdere vlakken van het opsporingswerk "een nieuw vraagstuk."

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.