OS14: Het programma

Bekijk hier het wedstrijdprogramma van de Nederlandse sporters in Sotsji, onder voorbehoud van wijzigingen. De genoemde tijden zijn Nederlandse tijden.


Vrijdag 21 februari 2014

14.30 uur: Langebaanschaatsen, ploegenachtervolging, mannen, kwartfinales
Sven Kramer, Jorrit Bergsma, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen

15.23 uur: Langebaanschaatsen, ploegenachtervolging, vrouwen, kwartfinales
Ireen Wüst, Lotte van Beek, Marrit Leenstra, Jorien ter Mors

16.12 uur: Langebaanschaatsen, ploegenachtervolging, mannen, halve finales
Eventueel Sven Kramer, Jorrit Bergsma, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen

17.30 uur: Shorttrack, 500 meter mannen, kwartfinales
Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt, Freek van der Wart

17.44 uur: Shorttrack, 1.000 meter, vrouwen, kwartfinales
Eventueel Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors

18.15 uur: Shorttrack, 500 meter mannen, halve finales
Eventueel Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt, Freek van der Wart

18.23 uur: Shorttrack, 1000 meter, vrouwen, halve finales
Eventueel Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors

18.46 uur: Shorttrack, 500 meter mannen, finale
Eventueel Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt, Freek van der Wart

18.56 uur: Shorttrack, 1.000 meter, vrouwen, finale
Eventueel Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors

19.21 uur: Shorttrack, 5.000 meter aflossing, mannen, finale:
Eventueel Christiaan Bökkerink, Daan Breeuwsma, Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt, Freek van der Wart

 

Zaterdag 22 februari 2014

6.15 uur: Snowboard, parallelslalom, vrouwen, kwalificaties
Michelle Dekker, Nicolien Sauerbreij

11.10 uur: Snowboard, parallelslalom, vrouwen, achtste finales
Michelle Dekker, Nicolien Sauerbreij

11.41 uur: Snowboard, parallelslalom, vrouwen, kwartfinales
Eventueel Michelle Dekker, Nicolien Sauerbreij

11.50 uur: Snowboard, parallelslalom, vrouwen, halve finales
Eventueel Michelle Dekker, Nicolien Sauerbreij

11.58 uur: Snowboard, parallelslalom, vrouwen, finale
Eventueel Michelle Dekker, Nicolien Sauerbreij

14.30 uur: Langebaanschaatsen, ploegenachtervolging, vrouwen, halve finales
Eventueel Ireen Wüst, Lotte van Beek, Marrit Leenstra, Jorien ter Mors

14.51 uur: Langebaanschaatsen, ploegenachtervolging, mannen, finale
Eventueel Sven Kramer, Jorrit Bergsma, Koen Verweij, Jan Blokhuijsen

15.14 uur: Langebaanschaatsen, ploegenachtervolging, vrouwen, finale
Eventueel Ireen Wüst, Lotte van Beek, Marrit Leenstra, Jorien ter Mors

17.30 uur: Bobslee, viermansbob, mannen, eerste run
Edwin van Calker, Sybren Jansma, Arno Klaasen, Bror van der Zijde

19.00 uur: Bobslee, viermansbob, mannen, tweede run
Edwin van Calker, Sybren Jansma, Arno Klaasen, Bror van der Zijde

 

Zondag 23 februari 2014

10.30 uur: Bobslee, viermansbob, mannen, derde run
Edwin van Calker, Sybren Jansma, Arno Klaasen, Bror van der Zijde

12.00 uur: Bobslee, viermansbob, mannen, vierde run
Edwin van Calker, Sybren Jansma, Arno Klaasen, Bror van der Zijde

17.00 uur: Sluitingsceremonie