Volg Hart van Nederland
Nationalisten bestormen parlement Macedonië, 100 gewonden

Nationalisten bestormen parlement Macedonië, 100 gewonden

nieuws

28 apr 2017, 15:21

Link gekopieerd

Heftige beelden uit het parlement van Macedonië. Nationalisten bestormden het parlement en deelden rake klappen uit. Ze waren het niet eens met de benoeming van de nieuwe voorzitter. De nationalisten, van wie sommigen bivakmutsen droegen, gooiden en sloegen met stoelen. De politie had grote moeite de orde te herstellen. Er vielen 100 gewonden, onder wie 22 agenten.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.