Volg Hart van Nederland
Wie is deze man die een glas kapot slaat in iemands gezicht?

Wie is deze man die een glas kapot slaat in iemands gezicht?

112

12 juli 2017, 20:28

Link gekopieerd

De politie in Amsterdam is op zoek naar een man die in mei een glas kapot heeft geslagen in het gezicht van een vrouw. Het slachtoffer, een 24-jarige vrouw uit Almere, is in de nacht van 13 op 14 mei in een café aan de Zeedijk. Ze besluit een sigaretje te roken en gaat naar de rokersruimte. Daar komt ze in aanraking met een man en vrouw die daar ruzie hebben. Als ze zich in de discussie mengt, slaat de man met volle kracht een glas stuk in het gezicht van de vrouw. De vrouw raakt dusdanig ernstig gewond aan haar gezicht, dat de politie geen foto van het slachtoffer wil vrijgeven. Ze geven wel beelden van de dader vrij, in de hoop dat hij opgespoord kan worden. Mensen die meer informatie hebben, of de man (her)kennen, worden verzocht contact op te nemen met de politie. Dat kan via de Opsporingstiplijn op 0800 - 6070 of via Meld Misdaad Anoniem op 0800 - 7000.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.