Volg Hart van Nederland
Man in hoofd gestoken tijdens ruzie Zoetermeer

Man in hoofd gestoken tijdens ruzie Zoetermeer

nieuws

3 sep 2017, 08:58

Link gekopieerd

In de hal van appartementencomplex Leliënborgh in Zoetermeer is een persoon zwaargewond geraakt door een steekpartij.

Hij werd meerdere keren gestoken, volgens de politie vooral in zijn hoofd. Drie verdachten zouden na de steekpartij in een auto gevlucht zijn en zijn nog niet aangehouden. Het is nog onbekend wat de aanleiding voor de steekpartij was.

Beeld: Regio 15

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.