Volg Hart van Nederland
Eerste Hollandse kopje thee wordt gemaakt in Zundert

Eerste Hollandse kopje thee wordt gemaakt in Zundert

nieuws

29 apr 2017, 21:50

Link gekopieerd

Na acht jaar experimenteren, proeven en kweken is het zover: de eerste Nederlandse theeplantage is een feit. Meestal denk je bij theeplantages aan Azië, maar de Zundertse tuinder Johan Jansen heeft nu de nationale primeur met een echt Hollands kopje thee. In de afgelopen jaren heeft hij de theeplant Camellia Sinensis, die de basis vormt van veel theesoorten, dusdanig gekweekt dat het bestand is tegen het Europese klimaat.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.