HvNL live uitzending
Nieuws In Beeld

Poll

In Nederland wordt per dag 175 keer ingebroken. Is jouw huis veilig?
Loading ... Loading ...

Poll

In Nederland wordt per dag 175 keer ingebroken. Is jouw huis veilig?
Redelijk, maar ik heb geen speciale beveiligingsmaatregelen getroffen47%
Ja, hier kom je echt niet zomaar binnen40%
Nee, ik vertrouw er op dat mijn huis geen doelwit is13%
Loading ... Loading ...

Serie-overvaller opgepakt
11 januari 2012 om 11:52
Serie-overvaller opgepakt

De politie heeft dinsdagmiddag een 44-jarige man aangehouden die ervan wordt verdacht de afgelopen dagen ten minste drie overvallen te hebben gepleegd. De man komt uit Rotterdam en werd in Zevenkamp aangehouden.

De man wordt er in ieder geval van verdacht vrijdag 6 januari een filiaal van de C1000 aan de Maria Danneels Erf in Capelle aan den IJssel te hebben overvallen. Nog geen uur later werd een vestiging van de Blokker in Zevenkamp overvallen. Het vermoeden bestond dat het ging om dezelfde overvaller. De man wordt verder verdacht van een overval op een beautycenter aan de Sinclair Lewisplaats in Rotterdam. Beelden van de man werden onder andere zaterdag in Hart van Nederland getoond. Dat leverde zeer waardevolle tips op.

De politie onderzoekt nog of de man betrokken is bij andere overvallen. Het onderzoek naar de overvallen wordt voortgezet.

Laatste update: 11 januari 2012 om 14:46