In de Rotterdamse Van Speykstraat zijn zaterdagochtend rond 07.00 uur 26 bezoekers van een shoarmazaak aangehouden. Onder hen bevond zich de verdachte van een schietincident op de Mathenesserdijk in de Havenstad.
Even na 05.00 uur ontstond op de Mathenesserdijk in Rotterdam een verkeersruzie na een botsing tussen twee auto’s. Eén van de twee bestuurders trok daarop een vuurwapen en schoot in de lucht. De schutter reed vervolgens weg in zijn auto.
De politie stelde in de omgeving direct een groot onderzoek in. het vermoeden bestond. Het vermoeden bestond dat de man een shoarmazaak aan de Van Speykstraat was binnengegaan.
De 26 aanwezigen zijn daarop door de politie aangehouden. Iedereen is verhoord en 25 van hen zijn in de uren daarna weer op vrije voeten gesteld. Een 19-jarige man uit Capelle aan den IJssel zit nog vast als verdachte van het schietincident.


