HvNL live uitzending
Nieuws In Beeld

Poll

In Nederland wordt per dag 175 keer ingebroken. Is jouw huis veilig?
Loading ... Loading ...

Poll

In Nederland wordt per dag 175 keer ingebroken. Is jouw huis veilig?
Redelijk, maar ik heb geen speciale beveiligingsmaatregelen getroffen46%
Ja, hier kom je echt niet zomaar binnen40%
Nee, ik vertrouw er op dat mijn huis geen doelwit is14%
Loading ... Loading ...

Jongen redt opa van verdrinking
13 juni 2011 om 22:44
Jongen redt opa van verdrinking

Twee jongens van 14 en 13 jaar oud uit Reimerswaal hebben maandagmiddag het leven gered van de opa (68) van de 14-jarige. De man was met zijn hoofd op de rand van de vijver gevallen en raakte bewusteloos. Dat laat de politie weten

De jongens waren in de tuin van het slachtoffer aan het spelen. In die tuin is een grote vijver en daaroverheen loopt een touwbaan. De twee jongens kropen op de touwbaan en de opa van de 14-jarige jongen besloot hetzelfde te gaan doen.

Dat was geen verstandig besluit, want de opa viel ongeveer 3 meter naar beneden in de vijver. Hij kwam met zijn hoofd op de beschoeiing van de vijver terecht en liep daardoor een hoofdwond op. Hij raakte buiten bewustzijn en de beide jongens aarzelden geen moment en sprongen opa achterna.

 Met z’n tweeen hebben ze het hoofd van hun opa boven water weten te houden. Toen de kleinzoon er zeker van was dat hij z’n opa alleen goed vast kon houden is het vriendje uit het water geklommen en hij heeft 112 gebeld.

Opa is overgebracht naar het ziekenhuis waar hij is opgenomen. Hij heeft een hersenschudding opgelopen als gevolg van de val.

De beide jongens hebben het leven van de opa gered, want als zij niet gehandeld hadden zoals ze nu gedaan hebben, dan was hun opa zeer zeker verdronken.