HvNL live uitzending
Lawine FRiso
Nieuws In Beeld

Poll

Uit onderzoek van het RIVM is gebleken dat veel Nederlanders meer zout eten dan goed voor ze is. Moet de overheid ingrijpen?
Loading ... Loading ...

Poll

Uit onderzoek van het RIVM is gebleken dat veel Nederlanders meer zout eten dan goed voor ze is. Moet de overheid ingrijpen?
Wij als consument zelf zijn verantwoordelijk voor wat we in ons winkelwagentje gooien.53%
Nee. De levensmiddelenindustrie moet zorgen voor minder zout in eten.36%
Ja. De overheid is verantwoordelijk voor de volksgezondheid.11%
Loading ... Loading ...

Ontslag Adriaanse bij FC Twente
3 januari 2012 om 09:39
Ontslag Adriaanse bij FC Twente

Co Adriaanse is ontslagen als trainer van FC Twente. FC Twente heeft dat officieel bevestigd. De 64-jarige oefenmeester wordt naar verluid opgevolgd door Steve McClaren, die de club uit Enschede in 2010 naar de eerste landstitel in de geschiedenis leidde.

Steve McClaren maakte FC Twente in 2010 voor het eerst in de historie kampioen van Nederland. Hij vervangt nu weer Co Adriaanse.

De Engelsman, werkloos sinds zijn vertrek in november bij Nottingham Forest, staat vandaag nog niet voor de groep, bij de eerste training van het nieuwe jaar. De oefensessie zal worden geleid door de assistenten Alfred Schreuder, Youri Mulder en Boudewijn Pahlplatz.

 

 

Laatste update: 3 januari 2012 om 15:10