In Almelo is met verbijstering en verdriet gereageerd op de schietpartij vrijdagavond in winkelcentrum De Schelfthorst. Hierbij kwam een 18-jarige medewerkster van de C1000 om het leven.
Voor de supermarkt waar het slachtoffer werkte, is zaterdagochtend een enorme bloemenzee verrezen. Veel mensen staan even stil bij het filiaal, dat zaterdag gesloten bleef. Sommigen steken ook kaarsjes aan. De gemeente Almelo heeft Wijkcentrum De Schelf zaterdagmiddag geopend voor mensen die behoefte hebben aan een gesprek over de gebeurtenissen. Het centrum zal tot vijf uur zaterdagmiddag geopend zijn.
Burgemeester Jon Hermans-Vloedbeld heeft zaterdagochtend een bezoek gebracht aan de winkeliers van winkelcentrum De Schelfhorst in Almelo. “Veel mensen die op het moment van de schietpartij in het winkelcentrum waren, willen hun verhaal kwijt”, legt haar woordvoerster uit. “Er is veel verbijstering, ongeloof en verdriet. Dat willen zij graag delen.”



