Een recordaantal deelnemers heeft deze week meegedaan aan de Twentse Rolstoelvierdaagse. De organisatie meldde vrijdag dat elke dag 170 a 180 rolstoelers zijn gestart. 158 Deelnemers kregen vrijdag op de slotdag hun felbegeerde kruisje.
Volgens woordvoerder Saskia Ros heeft het hoge deelnemersaantal te maken met het mooie weer en de steeds groter wordende bekendheid van de Twentse Rolstoelvierdaagse.
De meest fanatieke rolstoelers trotseerden donderdag over een speciale afstand van 70 kilometer de Holterberg. Twaalf rolstoelers voltooiden de helletocht. Normaliter kan er 15, 30 of 50 kilometer worden gereden. Alle
deelnemers zijn vrijdagmiddag gehuldigd in de sporthal in Delden en vrijdagavond is er een blarenbal.
Poll
Bijna 50% van de werkgevers wil werknemers die ongezond leven en daardoor vaak ziek zijn, kunnen ontslaan. Wat vindt u?
Belachelijk, ze moeten zich niet met de levensstijl van werknemers bemoeien.71%
Terecht, ze moeten op hun werknemers kunnen bouwen.29%
Foto: archief30 juli 2010 om 21:06
Een kruisje voor 158 rolstoelers
- Zes auto´s op elkaar op A58 07:11
- Man probeerde meerdere meisjes te ontvoeren 09-02
- Trek een trui aan 06:55
- Verras je geliefde op Valentijnsdag 06:11
- ´Chemie-Pack hield zich niet aan procedures´ 09-02
- Gouda sleept vogels de winter door 09-02
- Noodgebouw school op vervuilde grond 09-02
- Nederlandse dode gevonden in Malaga 09-02
- Politie zoekt getuigen ongeval A7 09-02
- Treinverkeer eerder aanpassen aan weer 09-02
- Urkers laaiend om windmolenpark 09-02
- Wethouders Apeldoorn weg om miljoenentekort 09-02
- Wel groen licht voor Hollands Venetië Tocht 09-02
- Geen vergoeding slachtoffers Robert M. 09-02
- Actieplan tegen pooierboys 09-02



