De politie heeft donderdagnacht een man opgepakt in verband met de ontvoering van een 5-jarig meisje in Oudenbosch en drie pogingen tot ontvoering. De politie gaat er nog niet zomaar vanuit dat de aangehouden man de hoofdverdachte is, maar het vermoeden bestaat dat hij meer weet.
De man werd aangehouden toen hij tijdens een buurtonderzoek weigerde de deur te openen. In zijn woning vond de politie een hennepkwekerij.
Het 5-jarige slachtoffertje werd donderdag vlakbij basisschool De Klinkert door een man een auto ingetrokken. Na een uur liet haar ontvoerder haar weer vrij. Wat er gebeurd is met het meisje tijdens de ontvoering is niet bekend. Eerder op de dag heeft de dader, die in een oude, lichtblauwe auto rijdt, geprobeerd om drie andere meisjes te ontvoeren.
Basisschool De Klinkert heeft strikte maatregelen getroffen na de ontvoering. Leerlingen worden tot de krokusvakantie in school afgezet en opgehaald. Ze mogen niet naar buiten om hun ouders tegemoet te lopen. Ook staat de school tot de vakantie onder toezicht van de politie.


