HvNL live uitzending
Nieuws In Beeld

Poll

Het vakantiegeld wordt een dezer dagen gestort. Waar ga jij het aan uitgeven?
Loading ... Loading ...

Poll

Het vakantiegeld wordt een dezer dagen gestort. Waar ga jij het aan uitgeven?
Ik zet het op mijn spaarrekening39%
Ik ga er schulden mee afbetalen29%
Ik ga ervan op vakantie22%
Ik ga lekker winkelen10%
Loading ... Loading ...

Verdachten geweld homo´s opgepakt
28 september 2010 om 17:41
Verdachten geweld homo´s opgepakt

Twee inwoners van Sittard (17 en 18 jaar) zijn door de politie opgepakt omdat ze worden verdacht van het mishandelen van twee homo’s in de Limburgse stad.

De twee jongens maakten via de chat afzonderlijk een afspraak met de mannen (24 en 26 jaar). Aangekomen in sittard werden de homo’s onmiddelijk in elkaar geslagen. Een van de mannen is zelfs ontvoerd in de kofferbak van zijn eigen auto. Hij werd op een gegeven moment vrijgelaten maar moest zelf zien hoe hij thuiskwam. De auto werd later uitgebrand teruggevonden in de buurt van het Duitse plaatsje Tuddem. Het andere slachtoffer liep een gebroken oogkas op.

De incidenten vonden in augustus al plaats. Om tactische redenen maakt het Openbaar Ministerie de feiten nu pas bekend. De politie zoekt nog naar medeverdachten en sluit verdere aanhoudingen niet uit. De verdachten zitten in afwachting op de rechtszaak in de  cel.

Laatste update: 28 september 2010 om 19:15