HvNL live uitzending
Elfstedentocht
Winterweer
Nieuws In Beeld

Poll

De rayonhoofden komen woensdagavond bij elkaar en dan moet duidelijk worden of de Elfstedentocht er wel of niet komt.
Loading ... Loading ...

Poll

De rayonhoofden komen woensdagavond bij elkaar en dan moet duidelijk worden of de Elfstedentocht er wel of niet komt.
Ik hoop het zo! Erg spannend!64%
Ik houd me er niet mee bezig.23%
Hopelijk gaat het niet door, ik ben er wel klaar mee.13%
Loading ... Loading ...

12 februari 2009 om 22:44
Animatiefilm voor kinderen met kanker

Chemokuren, mri scans, haaruitval. Hoe leg je een kind dat kanker heeft uit, wat hem of haar mogelijk te wachten staat. Een bijna onmogelijke taak.

Paul Sanders was 9 jaar oud toen er bij hem kanker in zijn lever werd ontdekt. Er brak een loodzware periode voor m aan en voor zijn familie. Zijn vader kwam toen op het idee om een voorlichtings-DVD te maken voor kinderen. Die ging vandaag in premiere in het Radboud ziekenhuis in Nijmegen.

Meer informatie kunt u vinden op deze website .

 

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /opt/lib/ZendFramework-1.11.3-minimal/library/Zend/Cache/Backend/File.php on line 962