HvNL live uitzending
Lawine FRiso
Nieuws In Beeld

Poll

Uit onderzoek van het RIVM is gebleken dat veel Nederlanders meer zout eten dan goed voor ze is. Moet de overheid ingrijpen?
Loading ... Loading ...

Poll

Uit onderzoek van het RIVM is gebleken dat veel Nederlanders meer zout eten dan goed voor ze is. Moet de overheid ingrijpen?
Wij als consument zelf zijn verantwoordelijk voor wat we in ons winkelwagentje gooien.53%
Nee. De levensmiddelenindustrie moet zorgen voor minder zout in eten.37%
Ja. De overheid is verantwoordelijk voor de volksgezondheid.10%
Loading ... Loading ...

Baby Akkrum dood door ongevalFoto: iStock
10 januari 2012 om 14:53
Baby Akkrum dood door ongeval

De 6 maanden oude baby die in augustus vorig jaar dood werd gevonden in een woning in het Friese Akkrum, is niet overleden door nalatigheid van de ouders. Dat heeft het Openbaar Ministerie (OM) in Leeuwarden dinsdag bekend gemaakt.

Gealarmeerde hulpdiensten troffen op 21 augustus het overleden meisje aan in een woning in Akkrum. Het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) kon geen duidelijke doodsoorzaak vaststellen. De politie heeft een buurtonderzoek gehouden en sprak met de ouders om duidelijkheid te krijgen over wat zich in de woning heeft afgespeeld.

Het OM stelt nu vast dat het baby’ tje is overleden als gevolg van een noodlottig ongeval.

Bron: ANP

Laatste update: 10 januari 2012 om 14:55