Er wordt nog altijd met man en macht gezocht naar de vermiste Michael van Dijk (10) uit Luttelgeest. Het verstandelijk beperkte jongetje verdween woensdagmiddag en nog steeds ontbreekt ieder spoor van hem.
Woensdagnacht hebben tientallen agenten, ME’ers, speurhonden, brandweermannen en vrijwilligers tevergeefs naar Michael gezocht. Om 04.30 uur werd de zoektocht tijdelijk stilgelegd.
Er is donderdagochtend onder andere gezocht in de Luttelgeestse Vaart. Een voorbijganger zei luchtbelletjes te hebben gezien in een wak. Na enkele uren zoeken is er besloten de zoekactie op het ijs te staken. Een groep van zeventig ME’ers met speurhonden kamt nu Luttelgeest en omgeving uit op zoek naar het jongetje.
Waar Michael kan zijn is nog altijd volstrekt onduidelijk. De politie vreest voor zijn leven, omdat het woensdagnacht zeer hard gevroren heeft.
Woensdagavond werd er een AMBER Alert uitgegeven voor Michael. Donderdagmiddag werd dit ingetrokken. Het Alert ‘heeft zijn waarschuwende functie inmiddels volbracht’, aldus het KLPD.


