Met een beetje geluk zijn luisteraars in Noord-Holland vanaf de zomer verlost van de slechte radio-ontvangst. Door een financiële bijdrage van minister Maxime Verhagen kan de herbouw worden versneld.
Het herstel van de betonnen toren is in februari al klaar, pas in oktober zou de zendmast er boven op klaar zijn. Daar de financiële injectie van de minister kan dit proces nu worden versneld.
Op 15 juli stortte de zendmast van Hoogersmilde na een brand in. Er is sprake van geweest dat er een tijdelijke zendmast van 200 meter zou komen, dat plan is nu van de baan. De tussenmast zou eerder klaar zijn, de kosten werden echter niet gedekt door de verzekering. De snellere herbouw gaat een paar ton meer kosten.
Laatste update: 23 december 2011 om 13:12


