De gezondheidstoestand van prins Friso is nog steeds ongewijzigd: stabiel maar niet buiten levensgevaar. De Rijksvoorlichtingsdienst is na een dag weer met een bericht gekomen.
Er moet rekening mee worden gehouden dat de prognose niet eerder dan aan het eind van deze week kan worden gegeven.
Lange tijd is er al onduidelijkheid over de gezondheid van prins Friso. Vrijdagmiddag omstreeks het middaguur werd de prins samen met een vriend onder een lawine bedolven. Prins Friso heeft in totaal twintig minuten onder de sneeuw gelegen voordat hij gered kon worden.
Door verschillende media is er de afgelopen dagen volop gespeculeerd. Berichten over een spoedoperatie in de Oostenrijkse media kon de RVD niet bevestigen. Zo zou er tijdens een operatie een drain zijn aangelegd om overtollig vocht af te voeren dat zich tussen de hersenen en de hersenpan ophoopt.
Zondagmiddag bezocht koningin Beatrix samen met prinses Mabel de prins nog op de intensive care van het ziekenhuis in Innsbruck.






















