Er komt definitief geen Oranjecamping in Nederland wegens te weinig belangstelling. Dat heeft Jokko de Wit van De Oranjecamping maandag laten weten.
De organisatie probeerde vorige week nog een kleiner alternatief te zoeken, toen bleek dat voor het initiatief in het Amsterdamse Bos in Amstelveen niet voldoende belangstelling was. Tevergeefs, zo liet De Wit weten. Mensen die al een arrangement hebben geboekt, zijn inmiddels door de organisatie geinformeerd dat de Oranjecamping niet doorgaat. De organisatie had gerekend op ongeveer duizend kampeerders per
voetbalwedstrijd, die vanaf de camping naar de RAI zouden worden vervoerd voor het bekijken van de wedstrijden op een groot scherm. Slechts een handjevol mensen heeft zich aangemeld en daardoor worden de kosten te hoog.




