HvNL live uitzending
Nieuws In Beeld

Poll

Zogenaamde gezonde voedingsmiddelen blijken vaak boordevol ongezonde ingrediënten te zitten. Foodwatch looft een prijs uit voor het meest misleidende product.
Loading ... Loading ...

Poll

Zogenaamde gezonde voedingsmiddelen blijken vaak boordevol ongezonde ingrediënten te zitten. Foodwatch looft een prijs uit voor het meest misleidende product.
Belachelijk dat producenten hiermee wegkomen, de overheid moet ingrijpen68%
Consumenten moeten zelf de verpakking lezen en niet zomaar in een reclameslogan trappen32%
Loading ... Loading ...

Gouden Koets te koop
17 september 2009 om 13:15
Gouden Koets te koop

Een grappenmaker heeft de Gouden Koets aangeboden op de veilingsite Marktplaats.nl.

,,Wegens kredietcrisis per direct in de verkoop. Zeer goed onderhouden, komt maar een keer per jaar buiten. En is op dit moment overbodig”, luidt de begeleidende tekst. De verkoper, die zichzelf Van Buren noemt, geeft ook aan waarom hij de koets kwijt wil. ,,Het gehele land moet inleveren, dus wij als eigenaar van deze Gouden Koets ook.”

Tot dusver hebben vijf mensen een bod uitgebracht, varierend van 10 cent tot bijna 10
miljoen euro. Van Buren is overigens de naam die de Oranjes doorgaans gebruiken als zij ergens incognito zijn.

Bron: ANP

 

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /opt/lib/ZendFramework-1.11.3-minimal/library/Zend/Cache/Backend/File.php on line 896