“Totale onzin”, zo noemt Joran van der Sloots advocaat Máximo Altez de geruchten over het aanstaande huwelijk van zijn cliënt. Donderdag berichtte de Peruaanse site Peru21 dat de Nederlander binnenkort in de gevangenis zou gaan trouwen. Volgens de site heeft Altez dit gerucht bevestigd.
“Natuurlijk heb ik dat niet gedaan. Ik ben zijn advocaat en hou me bezig met juridische zaken. Ik ga Jorans privézaken toch niet met de pers bespreken? Als hij al zou gaan trouwen, dan zou ik natuurlijk niet de persoon zijn die dit naar buiten zou brengen. Ik heb geen idee hoe Peru21 erbij komt dat ik dat gezegd zou hebben”, aldus Altez.
Joran van der Sloot zit een gevangenisstraf van 28 jaar uit in Peru voor de moord op Stephany Flores. Hij werd afgelopen januari veroordeeld voor de moord.
Er gaan al langere tijd geruchten dat Joran een vriendin buiten de gevangenis heeft. Zij zou het proces tegen Joran vanaf de publieke tribune hebben gevolgd. Zijn advocaat wil deze geruchten niet bevestigen. “Dat zijn mijn zaken niet.”




